Наші фахівці дотримуються всіх запобіжних заходів: проходять щоденний огляд лікаря, мають при собі маску, рукавички і дезінфікуючі засоби.
Оператор технічного обслуговування
Мастергаз: інжиніринг для людей!

Україна вводить нові тарифи на електроенергію для задоволення вимог МВФ

Україна вводить нові тарифи на електроенергію для задоволення вимог МВФ
Facebook Linkedin Twitter E-mail

Український уряд нещодавно уніфікував тарифи на природний газ для споживачів прагнучи задовольнити вимоги Міжнародного валютного фонду для отримання фінансової допомоги.

Цей крок - введення одного твердого тарифу - був оголошений прем'єр-міністром Гройсманом, сподіваючись на те, що МВФ відкриє 1,7 млрд. дол. для нових кредитів в обмін на реформи, спрямовані перетворити розбиту економіку України і припинити широко поширену корупцію.

Гройсман сказав, що новий єдиний тариф вступить в силу в наступному місяці і буде становити 6879 гривень (272 дол.) За 1000 кубометрів газу, який використовується.

Деякі клієнти ТОВ "Mастергаз" повідомили нам, що для освітлення своєї квартири використовують одну лампочку замість п'яти з метою економії споживання електроенергії.

Мільйони українців думають зараз двічі, клацнути їм кнопку вимикача, чи ні. Це наслідок того, що регулятор електроенергії України в березні 2016 року збільшив тарифи на 25%. Ми також прогнозуємо, що підвищення не буде зупинятися на існуючому рівні, а наступне збільшення відбудеться у вересні.

Як було сказано раніше експертами, і ТОВ "Mастергаз" це повторює, що високі ціни на енергоносії зараз роблять українські підприємства неконкурентоспроможними.

Коли справа йде про витрати електроенергії, Україна знаходиться буквально на вершині світових чартів. Так як енергоємність країни - співвідношення енергії, використовуваної по відношенню до обсягу виробництва - удвічі більше, ніж Росії та в 10 разів більше, ніж середній показник по країнах членам Організації економічного співробітництва і розвитку (ОЕСР).

За даними ООН, в світі не існує більш енергоємної країни, ніж Україна.

"Ми дуже бідна країна, яка використовує енергії набагато більше інших країн Європи"

ТОВ "Mастергаз" ставить перед собою завдання допомогти громадянам України оптимізувати споживання енергії.

Для отримання додаткової інформації, будь ласка, відвідайте наш сайт: mastergaz.com.ua (← натиснути)

Повернутися до списку
Завантажуйте наші додатки
Замовити прорахунок Зателефонуємо протягом 10 хвилин!
Зателефонуємо протягом 10 хвилин
Каталог послуг
Магазин