Наші фахівці дотримуються всіх запобіжних заходів: проходять щоденний огляд лікаря, мають при собі маску, рукавички і дезінфікуючі засоби.
Оператор технічного обслуговування
Мастергаз: інжиніринг для людей!

Повірка лічильників води з постановкою на облік

Актуально
Безкоштовно, якщо не пройшов повірку! Без демонтажу. З постановкою на облік в Водоканалі, Теплоенерго, Євро-Реконструкції. Оперативно. Ціна Min!
Від 0 грн.
Інформація актуальна на 29.11.2021
Безкоштовно, якщо не пройшов повірку! Без демонтажу. З постановкою на облік в Водоканалі, Теплоенерго, Євро-Реконструкції. Оперативно. Ціна Min!

Повірка лічильників води без демонтажу з постановкою на облік

З метою економії та оптимізації суми витрат на комунальні послуги, все більше людей приймають рішення встановити у своїх оселях спеціальний пристрій для контролю споживання витраченої води: витратомір, водомір або ж просто лічильник. 

Адже в цьому випадку оплата відбувається тільки за реально використані ресурси, а не за усередненими тарифами споживання на людину, встановленими водопостачальними компаніями. 

А для коректної і довгої служби Вашого водоміра, необхідно своєчасно проводити спеціальну процедуру на визначення працездатності приладу – повірку. 

Чи обов'язкова повірка лічильників води в Україні і навіщо вона потрібна?

Повірка лічильників води є обов’язковою процедурою, закріпленою чинним законодавством України: як для приватних, так і для комерційних структур. Як і будь-який інший прилад, витратомір має свій термін служби, під час якого він може здійснювати контроль споживання ресурсів з максимальною точністю. Цей період встановлюється заводом-виробником і вказується у паспорті приладу. А по його закінченню і необхідно проводи діагностику пристрою, з метою виявлення працездатності та визначення похибок у роботі приладу. 

Під час цієї процедури визначається відповідність витратоміра актуальним (на момент здійснення повірки) метрологічним вимогам. 

З якою періодичністю необхідно проводити процедуру повірки водоміра? 

Міжповірочний інтервал можна подивитися у паспорті Вашого пристрою (згідно з чинним законодавством він становить 4 роки, але для деяких приладів процедуру необхідно здійснювати раз на 3 роки). Звертаємо увагу, що в даному документі вказується періодичність, рекомендована фірмою-виробником. Крім того, повірку лічильників води необхідно проводити чітко до настання зазначеної дати у паспорті приладу. 

У разі несправності пристрою, відмови від повірки або недотримання її часового інтервалу, мешканцеві доведеться сплачувати за воду за встановленими усередненими тарифами споживання на кожну прописану людину в квартирі, що, в свою чергу, буде значно дорожче. 

Якщо ж на Вашому приладі пошкоджені контрольні пломби або контрольні знаки – необхідно у терміновому порядку зробити позачергову повірку пристрою. 

Як відбувається повірка лічильника?

На сьогодні повірити прилад обліку можна двома способами:

  1. Зі зняттям (проводиться повний демонтаж пристрою і його подальша діагностика фахівцями). 
  2. Без зняття (процедура відбувається відразу на місці, без демонтажу водоміра, за допомогою спеціального переносного обладнання). 

Слід зазначити, що варіант без зняття – більш швидкий і менш витратний спосіб. У цьому випадку Вам не доведеться чекати кілька днів, в середньому діагностика займає близько 30 хвилин. 

Після виконання процедури, виконавча компанія повинна видати відповідну документацію (свідоцтво про проходження повірки). 

Замовляйте послугу повірки лічильника води зараз та сплачуйте тільки за своє!

Досвідчені майстри нашої компанії оперативно проведуть повірку Вашого витратоміра без демонтажу приладу, з максимальним комфортом. Не потрібно тривожити старі труби або турбуватися про заміни плитки чи кахлю, оскільки водоміри часто встановлюють у важкодоступних місцях. 

Якщо Вам необхідно здійснити діагностику лічильника води на дому в Києві швидко та якісно – кваліфіковані фахівці Мастергаз до Ваших послуг. 

Крім того, наша компанія пропонує монтаж лічильників у Києві з максимальним комфортом під ключ. Не потрібно додатково викликати фахівців Водоканалу, вистоювати в утомливих чергах для укладення необхідної документації та підписання договорів. Оплата за воду здійснюється відразу з моменту встановлення приладу. Всі необхідні процедури ми зробимо за Вас в максимально стислий термін і за найнижчими цінами в Києві!

З цією послугою замовляють

Встановлення / заміна лічильників води з постановкою на облік
Встановлення / заміна лічильників води з постановкою на облік
380 грн. Від 200 грн.

Встановлення, заміна лічильників води з опломбуванням, постановкою на облік в Водоканалі / Київтеплоенерго / Євро-Реконструкції. Ціна Min! Оперативно. Під ключ. Гарантія - 24 місяці.
Встановлення квартирних лічильників тепла з організацією постановки на облік
Встановлення квартирних лічильників тепла з організацією постановки на облік
Від 4 000 грн.

Безкоштовне обстеження об'єкту! З організацією постановки на облік в Київтеплоенерго / Євро-Реконструкції та ін. Ціна Min! Оперативно. Під ключ. Гарантія - 24 місяці.
Встановлення Бойлерів Під Ключ
Встановлення Бойлерів Під Ключ
Від 400 грн.

Встановлення бойлерів: Ціна Min! Оперативно. Під ключ. Розширена гарантія - 24 місяці!
Повірка багатотарифних лічильників води з постановкою на облік
Повірка багатотарифних лічильників води з постановкою на облік
1 100 грн. Від 950 грн.

Повірка багатотарифних лічильників гарячої води. З постановкою на облік в Київтеплоенерго / Євро-Реконструкції. Оперативно. Ціна Min.
Завантажуйте наші додатки
Замовити прорахунок Зателефонуємо протягом 10 хвилин!
Зателефонуємо протягом 10 хвилин
Каталог послуг
Магазин