Наші фахівці дотримуються всіх запобіжних заходів: проходять щоденний огляд лікаря, мають при собі маску, рукавички і дезінфікуючі засоби.
Оператор технічного обслуговування
Мастергаз: інжиніринг для людей!

Чергове підвищення тарифів на газ

Чергове підвищення тарифів на газ
Facebook Linkedin Twitter E-mail

Зовсім скоро жителів України спіткає нова хвиля підвищення так званої "соціальної" ціни на блакитне паливо: на 50%.

За словами голови Національної комісії державного регулювання енергетики і комунальних послуг (НКРЕКП), Дмитра Вовка:

- "Подорожчання відбудеться на підставі підписання меморандуму з МВФ у минулому році, в якому сказано, що рівень ціни на паливо для жителів і підприємств комунальної форми власності до 1 квітня 2016 року має бути не менше 75% від імпортного тарифу". Не забув Дмитро Вовк так само підкреслити, що підвищення тарифів на газ спричинить і підвищення комунальних тарифів на центральне опалення на 80%.

На сьогоднішній день, завдяки спеціальним "соціальним" цінами на газ українці можуть здійснювати оплату за газ дотримуючись умови, що споживати його будуть не більше 200 кубометрів в календарний місяць. Якщо з якоїсь причини не вдасться вкластися в ліміт, потім йде збільшення ціни в два рази. За словами Глави (НКРЕКП), в недалекому майбутньому планується перегляд "соціальної" ціни на паливо після чого відбудеться зниження верхньої межі, але не більше, ніж на 10%. Кабінет міністрів незабаром, відповідно до закону, повинен затвердити рішення про підвищення ціни.

Дивіться більше на: Встановлення лічильників газу в Києві (← натиснути)

Повернутися до списку
Завантажуйте наші додатки
Замовити прорахунок Зателефонуємо протягом 10 хвилин!
Зателефонуємо протягом 10 хвилин
Каталог послуг
Магазин