Оператор технічного обслуговування
Мастергаз: інжиніринг для людей!

Типи ванн та як обрати підходящу для вашого дому

Типи ванн та як обрати підходящу для вашого дому
304
Facebook Linkedin Twitter E-mail

Вибір ванни для ванної кімнати - це важливе рішення, яке вплине на функціональність та естетику приміщення. На сьогоднішній день існує чимало видів ванн, які відрізняються матеріалами, формами та розмірами. У цій статті ми допоможемо вам розібратися в основних типах ванн та дамо поради щодо вибору найкращого варіанту для вашого дому.

Акрилові ванни. Це один з найпопулярніших варіантів на сучасному ринку. Акрил - легкий, міцний матеріал, який відрізняється хорошою теплоізоляцією. Акрилові ванни мають гладку поверхню та можуть бути виготовлені в різних формах та розмірах.

Чавунні ванни. Вони виготовляються з чавуну, який покривається емаллю. Ці ванни відомі своєю довговічністю та відмінною здатністю утримувати тепло. Однак чавунні ванни досить важкі, тому потребують міцного підлогового покриття.

Сталеві ванни. Виготовлені з тонкої сталі, покритої емаллю. Вони легші за чавунні, але також мають хорошу теплоізоляцію. Однак сталеві ванни можуть бути менш стійкими до ударів та подряпин.

Керамічні ванни. Виготовлені з фаянсу або кераміки, покритої емаллю. Ці ванни досить міцні, але важкі та можуть бути крихкими при ударах.

Кам'яні ванни. Виготовлені з натурального або штучного каменю, ці ванни вражають своєю розкішшю та ексклюзивністю. Кам'яні ванни відмінно зберігають тепло та створюють неповторний дизайн ванної кімнати. Однак вони дуже важкі та коштовні.

Гідромасажні ванни. Ці ванни обладнані спеціальною системою насосів та дисперсерів, які створюють потужні водні струмені для масажу тіла. Гідромасажні ванни можуть бути виготовлені з різних матеріалів та мають різні форми. Вони ідеально підходять для релаксації після важкого дня.

При виборі ванни слід враховувати розміри вашої ванної кімнати, бюджет та особисті вподобання. Також важливо розглянути наступні аспекти: матеріал ванни, форму, тип монтажу (вбудована, кутова, острівна тощо), наявність додаткових функцій (гідромасаж, підсвітка тощо).

Для того щоб забезпечити правильний монтаж та довговічність ванни, рекомендуємо звернутися до професіоналів. Наша компанія пропонує послуги з установки ванн та може допомогти вам знайти найкращий варіант відповідно до ваших потреб та бажань.

Повернутися до списку
Завантажуйте наші додатки При замовленні з додатку, знижка 5%!
Замовити прорахунок Зателефонуємо протягом 10 хвилин!
Зателефонуємо протягом 10 хвилин
Каталог послуг
Магазин