Our specialists follow all precautions: undergo a daily doctor's examination, carry a mask, gloves and disinfectants.
Operator of Technical Maintenance
Mastergaz: Engineering for People!

Warranty

Гарантія на роботи

Мастергаз гарантує якість виконання всіх робіт строком на на 24 місяці. Протягом цього терміну гарантується безкоштовне виправлення всіх несправностей, браку, які виникли в результаті виконання робіт.

Гарантія на обладнання та товари

- На все обладнання і товари, які продає і встановлює Мастергаз - гарантійні зобов'язання забезпечуються заводом-виробником. Ця інформація знаходиться в паспортах виробів, які передаються покупцям. Там же зазначені координати сервісних центрів і самих заводів-виробників. Покупець має право самостійно звернутися у разі виникнення будь-яких гарантійний випадків при виконанні умов, зазначених в паспорті на виріб.

- За гарантійним обслуговуванням Ви можете звертатися в офіційні сервісні центри виробників придбаних товарів та в наш магазин: 02141, м. Київ, вул. Лариси Руденко, буд. 6А, оф. 623.

- При зверненні в сервісний центр з собою необхідно взяти товар з повною комплектацією, оригінальний гарантійний талон, документ, що підтверджує оплату.

- Гарантія надається на термін від 2-х тижнів до 99 місяців.

В яких випадках гарантія не надається

- порушена цілісність гарантійних пломб;

- є механічні або інші пошкодження;

- порушені правила використання, викладені в експлуатаційних документах;

- було виконано несанкціоноване втручання, ремонт або змінені внутрішні деталі товару, змінена конструкція або схема товару.

Гарантійні зобов'язання не поширюються на наступні несправності

- природний знос або вичерпання ресурсу;

- випадкові пошкодження, завдані клієнтом, або пошкодження, що виникли внаслідок недбалого ставлення або використання (вплив рідини, запиленості, потрапляння всередину корпусу сторонніх предметів і т. п.);

- пошкодження в результаті стихійних лих (природних явищ);

- ушкодження, викликані аварійним підвищенням або пониженням напруги в електромережі або неправильним підключенням до електромережі;

- ушкодження, викликані дефектами системи, в якій використовувався даний товар, або що виникли в результаті з'єднання і підключення товару до інших виробів;

- ушкодження, викликані використанням товару не за призначенням або з порушенням правил експлуатації.

Повернення товару

- Якщо наш товар не підійшов, ви можете його просто повернути нам протягом 14 діб з моменту отримання. На відділення Нової Пошти №23 в м. Києві та проінформувавши нас по електронній пошті info@mastergaz.com.ua або передзвонивши на гарячу лінію за номерами +38 (044) 585-29- 41, +38 (044) 585-22-41, +38 (093) 621-23-05, +38 (067) 325-55-64, +38 (050) 682-94-66, +38 (093 ) 646-48-89.

- Кошти при цьому будуть Вам повернені у той же самий спосіб, як була здійснена Вами оплата.

- Якщо товар не задовольнив за якістю - ми відшкодуємо затрачені Вами кошти на отримання та відправку.

- Повернення коштів та відшкодування транспортних витрат відбуваються протягом 3-х банківських днів з моменту отримання нами товару.

Download our apps
Order miscalculation We will call you back within 10 minutes!
We will call you back within 10 minutes
Service catalog
Shop