Free consultation — we’ll suggest the right service & price
Leave your number and specialist will answer all questions
| Power | 2000 Вт |
| Volume | 147.1 л |
| Control type | Электронное |
| Dimensions (H×W×D) | 1345x500x512 мм |
| Control type | Электронное |
| Dimensions (H×W×D) | 134.5x50x51.2 см |
| Heating time | 5 ч 45 мин ( до 75 °С) |
| Installation | Вертикальная |
| Power, W | 2000 Вт |
| Voltage | 220-230 В |
| Volume | 147.1 л |
| Operating pressure | 9 bar |
| Heat loss | 1.41 kW/24h |
| Max. temperature | 75 °С |
| Weight | 52 кг |
| Installation type | Настенный |
| Pipe connection | Снизу |