Free consultation — we’ll suggest the right service & price
Leave your number and specialist will answer all questions
| Power | 2000 Вт |
| Volume | 96.1 л |
| Control type | Электронное |
| Dimensions (H×W×D) | 966x454x461 мм |
| Control type | Электронное |
| Dimensions (H×W×D) | 96.6x45.4x46.1 см |
| Heating time | 3 ч 16 мин ( до 75° С) |
| Installation | Вертикальная |
| Power, W | 2000 Вт |
| Voltage | 220-230 В |
| Volume | 96.1 л |
| Operating pressure | 9 bar |
| Heat loss | 2.2 kW/24h |
| Max. temperature | 75 °С |
| Weight | 34 кг |
| Installation type | Настенный |
| Pipe connection | Снизу |